Otroci Vidkove igralnice na Ormoškem fašenki 2019

V pravem pustnem vzdušju in ob krasnem vremenu so se otroci Vidkove igralnice v torek, 5.3.2019, udeležili ormoške pustne povorke. Predstavili smo se z naslednjimi besedami:

“ČU- ČU, POTUJEMO, POTUJEMO, DALEČ PROTI SONCU. KARTE SI KUPITE, NA VLAK POHITITE. POTUJETE LAHKO S STARIM VLAKOM, ŠE NA PARO, V STARE ČASE, ALI PA S ČISTO NOVIM, ELEKTRIČNIM, KI VAS SKORAJ S SVETLOBNO HITROSTJO PRIPELJE V POMLAD. V Vrtcu Podgorci v okviru projekta Teden kulturne dediščine intenzivno sodelujemo z lokalnim Društvom za ohranjanje kulturne dediščine »Prleški železničar«. Kot vidite, je osrednja tema našega sodelovanja VLAK NEKOČ IN DANES, v okviru katere smo skupaj že izvedli nekaj odmevnih dejavnosti. Masko smo s skupnimi močmi izdelali otroci in vzgojiteljice Vrtca Podgorci, na pomoč pa so priskočili tudi člani društva Prleški železničar.  ČU- ČUUUU, VLAK JE ŽE TUUU!”

Za predstavitev smo prejeli tolažilno nagrado v višini 40€. Staršem hvala za vso podporo!

Bilo je čudovito in nepozabno. Posnetek lahko pogledate tukaj: