VPIS V VRTEC

RAZPIS ZA VPIS OTROK V VRTEC PODGORCI PRI OŠ VELIKA NEDELJA ZA ŠOLSKO LETO 2024/2025

Osnovna šola Velika Nedelja vabi k vpisu starše predšolskih otrok, ki želijo vključiti svoje otroke v VIZ enoto Podgorci za šolsko leto 2024/25.

VPIS bo potekal 19. in  20. MARCA 2024:

• V torek, 19. MARCA od 8.00  do 15.00 (v vrtcu PODGORCI)
  • V sredo, 20. MARCA  od 8.00  do 15.00  (v vrtcu PODGORCI)

Vlogo za vpis lahko oddate vsi starši, ki nameravate vključiti otroka v vrtec tekom šolskega leta 2024/2025 ne glede na to, kdaj  bo otrok dejansko vstopil v vrtec. Vrtec bo izvajal program za  otroke v starosti od dopolnjenih 11 mesecev (v kolikor ne uveljavljate več pravice do starševskega dopusta) do vstopa v šolo. Če bo v vrtec vpisanih več otrok, kot je prostih mest, bo o  sprejemu le-teh odločala komisija.

O sprejemu otroka v vrtec boste pisno obveščeni.

Stanislav Bezjak l.r., prof.

ravnatelj