ERASMUS DNEVI 2022

13.10.2022, smo v vrtcu Podgorci obeležili ERASMUS dneve 2022. Otroci iz vrtca so v gozdni igralnici na izbiro imeli pester nabor dejavnosti, ki so bile pripravljene posebej za otroke prvega starostnega obdobja in za otroke drugega starostnega obdobja.

Izbirali so lahko med razvrščanje naravnega materiala (storži, žir, želod, kostanji, listje) na podlogo iz papirja in vejic (mandala), bobnanje po štorih in prepevanje že znanih otroških pesmi v obsegu otroškega glasu,  slikanje na folijo med drevesi, s čopiči iz naravnega materiala (ciprese, koruzni listi). Otroci iz drugega starostnega obdobja so lahko ustvarjali še z naravnimi materiali ki so jih nabrali v gozdu, na podloge, ki so jih vnaprej pripravili s tehniko frotaža. V sproščenem vzdušju smo preživeli lep dan v gozdni igralnici.