OBVESTILO

Spoštovani starši!

Na podlagi okrožnice Ministrstva za izobraževanje znanost in šport vas obveščamo, da je od ponedeljka, 16. 3. 2020, predvidoma do 29.3.2020, vrtec zaradi izvajanja ukrepov za preprečevanje širjenja korona virusa do preklica, zaprt.

Na ravni občine Ormož bo za otroke, katerih starši so zaposleni v zdravstvu, energetiki, komunali in varnosti (varnost, policija, vojska,..), zagotovljeno varstvo, če le tega ne morejo zagotoviti sami.

Vse starše/skrbnike, ki spadajo v to skupino staršev, prosim, da napovejo potrebo po zagotavljanju varstva otrok na tel. številko 040 123 153 (Irma Murad, podžupanja) do sobote, 14. marca 2020 do 13. ure.

Prosimo vas, da redno spremljate našo spletno stran, kjer vas bomo seznanjali z vsemi potrebnimi informacijami.

Starši ste plačila oskrbnine za čas, ko je vrtec zaprt, oproščeni.

V upanju, da vsi ostanemo zdravi se vam zahvaljujem za razumevanje.

Pom. ravnatelja za vrtec: Silva Mori                                                       Ravnatelj: Stanislav Bezjak