Pustno rajanje

Čeprav letošnja zima ni bila takšna, da bi jo lahko izkusili z vsemi čutili in v vsej njeni lepoti, so jo maske preganjale in klicale pomlad.

Že pred pustnim torkom je vzdušje v vrtcu bilo praznično. Namesto otrok so v vrtec prihajali muce, princeske, pikapolonice, čarovnice, Pike Nogavičke, lovci, gasilci, policisti, klovni, Spidermani, jagode, Maše z medvedi, Pikapolone in Črni mačkoni,… Tudi vzgojiteljic ni bilo.

Na sam pustni torek pa v vrtcu sploh ni bilo ne vzgojiteljic in ne otrok. Obiskali so nas tudi koranti. Z otroci smo jih pričakali kar na šolskem dvorišču, najmlajše pa je obiskal “mali korant”.  Po krajšem druženju smo se sprehodili še po vasi, dobri ljudje pa so nas obdarili z bonboni.